Bayi Girişi

Sistemimizde yer alan ürün bilgileri güncellenmektedir. Bayi girişimiz geçici bir süreliğine kapalıdır. Güncelleme sonrasında hizmet vermeye devam edecektir.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz

 
Kurumsal

Mollaoğlu Otomotiv'in kurucusu Makina Mühendisi Abdullah MOLLAMEHMETOĞLU 1952 yilinda Trabzon Akcaabat'ta dogmustur.1980 'li yıllarda İsmail MOLLAMEHMETOĞLU'nun da firmaya katılması ile Mollaoğlu Otomotiv sektöründe hızla yükselmeye devam etmiştir.Konusunda çeyrek asırdan fazla süredir hizmet veren firmamız ikinci kuşak genç nesilin de devreye girmesiyle sektörde daha dinamik bir yapı elde ederek sektörde hak ettiği yeri almıştir.

Firmamız Güneşli'deki 3000 m2'lik ve Hadımköy gişeler mevkiindeki 4500 m2'lik servis ve depo alanlarimizda binek,kamyonet,kamyon,otobus,is makinasi ve forklift lastiklerinde toptan ve perakende satis ve servis hizmeti vermektedir.Yeterli stok,ürün yelpazesi ve deneyimli personelimizle birlikte sektöre yön veren servis anlayışımız sayesinde müşterilerimize en iyiyi sunabilmek için gerekli hizmet noktalarını son teknolojiye sahip ekipmanlarla kurmuş ve lastikçiliğin servisçiliğe dönüşmesinde önemli rol oynamıştır.

Mollaoğlu Otomotiv oto lastik sektöründe; Goodyear, Fulda, Dunlop, Sava ve Debica, Akü sektöründe;Mutlu ve Yuasa, Madeni yağ sektöründe Bp, Castrol ve Shell gibi konusunun önde gelen markalarının bayilikleri ile toptan ve perakende satış hizmet vermektedir.Firmamız NANKANG lastiklerinin Türkiye distribütörüdür.

Verdiği hizmetler,güvenilirlik, dürüst çalışma ve sürekli müşteri memnuniyeti anlayışı ile hareket eden firmamız sürekli büyüyen bir ivme ile yolu devam etmektedir ve gelecekte de bu ivmelenmeyi korumak için aralıksız çalışmaya devam edecektir. Büyümemizde bize destek veren ve verecek olan dost ve müşterilerimize sonsuz teşekkür ediyoruz.
 

 
Mollaoğlu On FacebookMollaoğlu On Twitter